Vírus COVID-19

05.11.2020 

Vážení zákazníci,

touto cestou si Vás dovoľujeme informovať, že spoločnosť Express One Slovakia, s.r.o. je poštovým podnikom a kuriéri spoločnosti Express One Slovakia, s.r.o. sa nachádzajú v prvej línii. Na to, aby sme zabezpečili bezpečnosť a ochranu našich kuriérov je nevyhnutné, aby ste kuriéra vopred upozornili pred doručením zásielky o tom, že sa nachádzate v domácej karanténe (platí aj pre ľudí bez platného negatívneho certifikátu).

Pokiaľ sa nachádzate v karanténe je možné len bezkontaktné doručenie Vašej zásielky. Takéto doručenie je možné len u štandardnej zásielky a nie je možné ho vykonať pri zásielkach s dobierkou alebo službou podpisu dokumentu. Va takomto prípade je nutné dohodnúť si doručenie až po uplynutí karantény. 

Spoločnosť Express One Slovakia, s.r.o. dodržiava a postupuje podľa platných právnych predpisov, ktoré upravujú túto mimoriadnú situáciu, a to najmä a nie však len podla vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane osobných údajov a iné. 

Ubezpečujeme vás, že spoločnosť Express One Slovakia, s.r.o. v súvislosti s pandémiou vírusu COVID-19 realizuje v záujme bezpečnosti a ochrany svojich kuriérov niekoľko epidemiologických opatrení. Všetkých našich kuriérov sme vybavili ochrannými respirátormi najvyššej kvality. Zabezpečili sme im ochranné rukavice a dezinfekčné gély. Informovali sme našich kuriérov o hygienických štandardoch, ktoré je nutné v zmysle nariadenia Svetovej zdravotníckej organizácie prísne dodržiavať.  Opatrenia sme prijali aj na úrovni nami poskytovaných služieb.

Zároveň si dovoľujeme podotknúť, že naši kuriéri dnes zabezpečujú aj dôležité služby vo verejnom záujme, súvisiace so zabezpečením dodávok tovaru do slovenských lekární a drogérií.

Taktiež si Vás dovoľujeme informovať, že v dôsledku opatrení, ktoré prijala vláda Slovenskej republiky môže dôjsť k omeškaniu vyzdvihnutia alebo doručenia vašich zásielok.

Ďakujeme

web 

Palivový príplatok Jún 2024
Dátum pridania 31. 5. 2024
 
Palivový príplatok Máj 2024
Dátum pridania 1. 5. 2024
 
Palivový príplatok apríl 2024
Dátum pridania 1. 4. 2024
 
Palivový príplatok Marec 2024
Dátum pridania 29. 2. 2024
 
Palivový príplatok Február 2024
Dátum pridania 1. 2. 2024
 

Kontaktujte nás

EXPRESS ONE SLOVAKIA, s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Senecká cesta 1,
Ivanka pri Dunaji 900 28 Slovakia

02/16 160
zs@expressone.sk